Šperkový set- ŠKOLA VOLÁ

náhled 283
090 (Large)3
náhled 271
náhled 1187
náhled 1356
custom-Custom_Size___123

Rádi vám nabídneme:

  • Drobné variace barev v setu
  • Jiné odstíny
  • Délka, šířka
  • Provedení koženého náramku
  • Gravírování do kůže (rytí monogramu, nápis, datum)
  • Dozdobení

Speciální požadavky pište do pole poznámky před uzavřením objednávky

Šperkový set- ŠKOLA VOLÁ

Šperkový set složený na míru k zahájení nového školního roku.  Je složený z náramku a náhrdelníku  z drahých kamenů vhodných k této příležitosti.  Vyrobeny jsou z drahého kamene Křiśťál matný a  Achát barevný.

Vždy barevně sladěný, s nastavitelnou délkou, navlečena na saténové šňůře zachovávající svoji barvu i pevnost. Vybírat můžete z 5 barevných variant, ale pokud by jste měli jiné přání, budeme- li moci, vyrobíme Vám na vaše přání.

Křišťál - Podporuje trpělivost a moudrost.Chrání, nabíjí a  pomáhá svému nositeli překonávat různé překážky, odstraňuje negativní emoce, chrání auru. Zvyšuje funkci mozku.

Achát- Působí k získáni obliby u lidí, je vhodný k dosažení úspěchu. Pomáhá jako osobní talisman. Křišťál matný vždy uprostřed posiluje účinek Achátu.

Vše je ručně dělaný originál, k dodání do 5 pracovních dnů.

Vyberte si originální dárek

Všechny výrobky dodáváme v luxusním dárkovém balení.
Každý set je ručně zhotovený originál.
Zaškrtněte vybraný dárek, sjeďte dolů a klikněte na tlačítko Koupit.
náhled 67

Náhrdelník- ŠKOLA VOLÁ

Náhrdelník navlečen v 5 barevných variantách na saténové šňůrce s nastavitelnou délkou, vyroben z drahých kamenů Křišťal matný a Achát barevný. Dozdoben kulatým medailonkem Impronte.

250,00 Kč
náhled 117

Náramek- ŠKOLA VOLÁ

Náramek barevně sladěný, z drahých kamenů Křišťál matný a Achát barevný.Navlečen na barevně sladěné saténové šňůrce, s nastavitelnou délkou a dozdoben kulatým medailonkem Impronte.

200,00 Kč
Quantity
Cena celkem:
0,00 Kč

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.