Náramky- PRO PÁR

náhled 79
016 (Large)3
025 (Large)2
033 (Large)5
042 (Large)9
057 (Large)4
072 (Large)9
060 (Large)9
024 (Large)7

Rádi vám nabídneme:

  • Drobné variace barev v setu
  • Jiné odstíny
  • Délka, šířka
  • Provedení koženého náramku
  • Gravírování do kůže (rytí monogramu, nápis, datum)
  • Dozdobení

Speciální požadavky pište do pole poznámky před uzavřením objednávky

Náramky- PRO PÁR

Několik druhů náramků vhodných pro zamilované k příležitosti svátku Sv. Valentýna.Vyrobené na přání a na míru, inspirovat se můžete nechat ze třech tipů- Jednoduchý, Celokovový, Kožený nebo Symbolický.

Ochranné oko- se po staletí používá jako symbol silné ochrany. Svému nositeli přináší štěstí dle barvy zvoleného náramku ( černá- síla a moc, červená -odvaha, modrá- inteligence a myšlení, světle modrá-zdraví,růžová -láska, zelená-štěstí a úspěch, bílá-hojnost.

Vše je ručně dělaný originál, k dodání do 5 pracovních dnů.

Vyberte si originální dárek

Všechny výrobky dodáváme v luxusním dárkovém balení.
Každý set je ručně zhotovený originál.
Zaškrtněte vybraný dárek, sjeďte dolů a klikněte na tlačítko Koupit.
náhled 1814

Valentýnský- KOŽENÝ

2 náramky z černé kůže se zapínáním na patent, dozdobeny barevnou šňůrkou a drahými kamnny pro NI a pro NĚJ vhodnými pro zamiované

900,00 Kč
náhled 74

Valentýnský-SYMBOLICKÝ

2 náramky pro NI pro NĚJ- vyrobeny z drahých kamenů vhodných pro zamilované, popřípadě z drahých kamenů dle vlastního přání se symbolickým komponentem ochrany. ( ochranné oko)

850,00 Kč
náhled 104

Valentýnský- JEDNODUCHÝ

Náramek pro NI a pro NĚJ / 2 náramky vyrobeny dle Vašeho přání se symbolickým komponentem z chirurgické oceli a šňůrkou barvy dle vlastního výběru.

550,00 Kč
náhled 1396

Valentýnský- S GRAVÍROVÁNÍM

Ručně vygravírovaný a dozdobený kožený náramek o šíři 1-1,5 cm v různých barevných provedeních z pravé kvalitní surové kůže. S možností dozdobení drahými kameny, komponenty z chirurgické oceli , stříbra.Své požadavky na text, který chcete vygravírovat,na drahé kameny a komponenty pište do poznámek na konci Vaší objednávky.

450,00 Kč
náhled 91

Valentýnský- CELOKOVOVÝ

Náramky pro NI pro NĚJ, 2 náramky celokovové- z chirurgické oceli,otvíratelné, s ozdobou z chirurgické oceli a stopičkou Impronte

650,00 Kč
Quantity
Cena celkem:
0,00 Kč

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.