Šperkový set- JING-JANG

036 (Large)6
033 (Large)34
021 (Large)88

Rádi vám nabídneme:

  • Drobné variace barev v setu
  • Jiné odstíny
  • Délka, šířka
  • Provedení koženého náramku
  • Gravírování do kůže (rytí monogramu, nápis, datum)
  • Dozdobení

Speciální požadavky pište do pole poznámky před uzavřením objednávky

Šperkový set- JING-JANG

Šperkový set složený z náhrdelníku a náramku. Náramek vyrobený z drahých kamenů  Jadeit  červený, Jaspis dalmatin, Láva, Pyrit velikosti 8 mm s  medailonkem Impronte, bez zapínání. Náhrdelník s drahými kameny Achát, Láva, Pyrit  a medailonkem Jing a Jang z chirurgické oceli, s nastavitelnou délkou, bez zapínání.

V případě, že si objednáte produkt, u kterého Vám nemůžeme garantovat stejné složení dle fotografie, budeme Vás vždy informovat a dořešíme objednávku individuálně. Nejsme schopni vždy zaručit stejné dodávky drahých kamenů, jsme závislé na našich dodavatelých. Děkujeme za pochopení.

Vše je ručně dělaný originál, k dodání do 5 pracovních dnů.

Vyberte si originální dárek

Všechny výrobky dodáváme v luxusním dárkovém balení.
Každý set je ručně zhotovený originál.
Zaškrtněte vybraný dárek, sjeďte dolů a klikněte na tlačítko Koupit.
náhled 145

Náhrdeník- JING-JANG

Náhrdelník z drahých kamenů Achát, Láva, Pyrit velikosti 8 mm s medailonem Jing jang z chirurgické oceli, bez zapínání, s nastavitelnou délkou., medailonkem Impronte.

490,00 Kč
náhled 217

Náramek- JING-JANG

Náramek složený z drahých kamenů, Pyrit, Láva, Obsidián, Jaspis červený, Jadeit dalmatin velikosti 8 mm., bez zapínání, navlečen na pevné pružné struně.

580,00 Kč
náhled 1914

Náramek Budha

Náramek složený z drahých kamenů Obsidián černý, Jaspis fancy, Hematit velikosti 8 mm s komponentem Budha, bez zapínání, navlečen na pevné pružné struně.

580,00 Kč
Quantity
Cena celkem:
0,00 Kč

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.