Náhrdelníky- ČAKROVÉ

015 (Large)6
korenova (Large)
sakralni (2)
srdecni
solar plexus
001 (Large)31
003 (Large)764

Rádi vám nabídneme:

  • Drobné variace barev v setu
  • Jiné odstíny
  • Délka, šířka
  • Provedení koženého náramku
  • Gravírování do kůže (rytí monogramu, nápis, datum)
  • Dozdobení

Speciální požadavky pište do pole poznámky před uzavřením objednávky

Náhrdelníky- ČAKROVÉ

Čakrové náhrdelníky vyrobeny z malých, lesklých a matných korálků Presiosa s komponentem z chirurgické oceli se symbolem dané čakry velikosti od 1,5 cm. Na zapínání. S délkou náhrdelníku od 47 cm, vždy s barvami čaker po straně náhrdelníku. Vaše přání nám pište na info@impronte.cz do pole před uzavřením objednávky. Děkujeme.

KOŘENOVÁ ČAKRA - Barva červená. Kořenová čakra  je první čakrou,nachází se na spodním konci páteře, je mezi konečníkem a pohlavními orgány, je spojena s kostrčí a otvírá se směrem dolů.Základní čakra nás spojuje s fyzickým světem. Dává nám životní sílu prosadit se, vytrvat a přežít. Převádí kosmické energie na tělesno - pozemskou rovinu, zároveň proudí touto čakrou energie země do celého našeho systému. Působí na budování existence, materiální zabezpečení a uchování si vlastního druhu rodiny. První čakra je životně důležitý základ a pramen vitální síly pro vyšší čakry, spojení se Zemí a přírodou. Poskytuje nám pevnou půdu pod nohama, na které si můžeme stavět náš život, přináší nám prvotní důvěru, odolnost, důraz. První čakra by měla být v rovnováze se sedmou čakrou, abychom si udrželi svou vnitřní rovnováhu.

SAKRÁLNÍ ČAKRA- Barva oranžová.Druhá čakra se nachází uprostřed mezi pupíkem a spodním koncem páteře, nad pohlavními orgány, je spojena s křížovou kostí a otevírá se směrem dopředu

u ženy se otáčí doprava a u muže doleva.je centrum původních, nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Je přiřazena elementu vody, ze kterého povstává vše živé. Prostřednictvím této čakry máme přístup k oplodňujícím a vstřícným energiím, které pronikají přírodou. Zažíváme sebe jako část tvořivého procesu, naší kreativity, kterou projevujeme skrze pocity a tvořivého jednání. Tato čakra je považována za sídlo Šakti, ženského aspektu boha, ve formě tvořivé rodící síly. U muže zahrnuje její působnost oblast pohlavních orgánů, které v sobě nesou impuls k tvoření nového života, avšak voda také odplavuje a očišťuje to se projeví v oblasti detoxikační a vyměšující. Na úrovni duševní ji prožíváme jako uvolnění a odplavení pocitů.

SOLAR PLEXUS - Barva žlutá. Solar Plexus je třetí čakrou, řídí a udržuje v rovnováze činnost všech vnitřních orgánů. Když nás ovládnou emoce, jako je například radost, pocit všeobjímající lásky, nebo hněv, duševní bolest, pocit nenávisti, cítíme tuto oblast. Pokud jsou emoce negativní, cítíme v těch místech bolest. Pakliže jsou to emoce lásky a extatické radosti, blaženosti, cítíme klid, a příjemné teplo, rozlévající se od solar plexu do celého těla. Dokonce bývá nazýván "břišním mozkem".

SRDEČNÍ ČAKRA- Barva zelená. Srdeční čakra je čtvrtou, středovou čakrovou, která je průsečíkem mezi nebem a zemí. Je vyhodnocována jako naše emoční a duchovní vyspělost. Tím, že umožníme otevření srdeční čakry zharmonizujeme tak vše kolem nás, budeme vnímat a řešit srdcem, hlava tak zůstane upozadněna.

KRČNÍ ČAKRA- Barva světle modrá, čakra pátá. Je centrem lidských vyjadřovacích schopností, komunikace, přispívá k uvědomění slov, inspirace. Je spojeno s menší vedlejší čakrou týlu. Tyto dvě čakry bývají považovány za jedinou. Svojí funkcí je čakra týlu tak úzce spjata s krční čakrou, že ji lze opravdu spojit s pátou čakrou. Pátá čakra vytváří spojení spodních čaker s čakrami hlavy. Slouží jako most mezi naším myšlením a cítěním, mentální energií, mezi našimi impulsy a reakcemi na ně, propojuje obsahy všech čaker s naším světem. Přes krční čakru vyjadřujeme vše - smích, pláč, pocity, radosti strachu, vzteku, lásky, přání, myšlení, myšlenky, názory a vnímání našeho světa. Komunikace našeho vnitřního života s vnějškem je prostřednictvím mluveného slova, gesty, mimikou, uměleckými projevy /tanec, kreslení, hudba.../ Vyjadřujeme jí naší vlastní pravdu a svou nezávislost na druhých.

TŘETÍ OKO- Barva tmavě modrá,indigová, čakra šestá, dovršuje vědomé vnímání bytí. Je to sídlo vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností rozlišování, paměti, intuice, moudrosti, vůle. Na tělesné rovině nejvyšší řídící centrum centrálního nervového systému. Vlastní barva je indigově modrá, žlutá, fialová, tyto barvy poukazují na rozdílné funkce na různých úrovních vědomí.
Každé realizace v našem životě předcházejí myšlenky a představy, fantazie, které mohou vycházet buď z podvědomých emočních vzorů, nebo může být jejich zdrojem poznání skutečnosti.

KORUNNÍ ČAKRA- Barva fialová, čakra sedmá,  je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Podobně jako jsou obsaženy v bílé barvě všechny barvy, obsahuje nejvyšší čakra všechny energie nižších center. Sedmá čakra je výchozím bodem pro projevy energií všech ostatních čaker. Je to místo odkud začala naše cesta životem, sem se vrátíme na konci našeho vývoje. Naše osobní pole energií splývá s polem energií Universa. Co jsme zprvu chápali intelektem a později intuicí, je nám nyní zcela jasné. Rozvíjením sedmé čakry se také uvolňují poslední blokády v ostatních čakrách a jejich energie začínají kmitat na nejvyšších pro ně možných frekvencích.

Vše je ručně dělaný originál, k dodání do 5 pracovních dnů.

Vyberte si originální dárek

Všechny výrobky dodáváme v luxusním dárkovém balení.
Každý set je ručně zhotovený originál.
Zaškrtněte vybraný dárek, sjeďte dolů a klikněte na tlačítko Koupit.
Image000019

Náhrdelník SRDEČNÍ čakra

Náhrdelník se symbolem Srdeční čakra z chirurgické oceli velikosti 1,5 cm. Barva zelená. Srdeční čakra je čtvrtou, středovou čakrovou, která je průsečíkem mezi nebem a zemí. Je vyhodnocována jako naše emoční a duchovní vyspělost. Tím, že umožníme otevření srdeční čakry zharmonizujeme tak vše kolem nás, budeme vnímat a řešit srdcem, hlava tak zůstane upozadněna.Nacházíme zde schopnosti empatie, soucitu, naladit se na druhé, prožívat. Úloha čakry je sjednocení skrze lásku. Každá touha po kontaktu, po splynutí, harmonii a lásce se projevuje prostřednictvím čakry srdce. Ve své očištěné formě je srdce centrem opravdové lásky. Každým záporem vytváříme oddělenost a negativitu. Pozitivní "ano" naproti tomu vytváří vibrace, ve kterých se negativní pocity nemohou udržet a mizí. Trpíš-li nějakou bolestí, nebo nemocí, můžeš pozorovat, že láskyplnou pozorností k nemocnému orgánu nebo části těla se může uzdravení značně urychlit.

450,00 Kč
Image000014

Náhrdelník čakrový- SOLAR PLEXUS

Náhrdelník se symbolem Solar plexus z chirurgické oceli velikosti 1,5 cm. Barva žlutá. Solar Plexus řídí a udržuje v rovnováze činnost všech vnitřních orgánů. Když nás ovládnou emoce, jako je například radost, pocit všeobjímající lásky, nebo hněv, duševní bolest, pocit nenávisti, cítíme tuto oblast. Pokud jsou emoce negativní, cítíme v těch místech bolest. Pakliže jsou to emoce lásky a extatické radosti, blaženosti, cítíme klid, a příjemné teplo, rozlévající se od solar plexu do celého těla. Dokonce bývá nazýván "břišním mozkem".

450,00 Kč
Image0000127

Náhrdelník- KRČNÍ čakra

Náhrdelník se symbolem Krční čakra z chirurgické oceli velikosti 1,5 cm. Barva světle modrá, čakra pátá. Je centrem lidských vyjadřovacích schopností, komunikace, přispívá k uvědomění slov, inspirace. Je spojeno s menší vedlejší čakrou týlu. Tyto dvě čakry bývají považovány za jedinou. Svojí funkcí je čakra týlu tak úzce spjata s krční čakrou, že ji lze opravdu spojit s pátou čakrou. Pátá čakra vytváří spojení spodních čaker s čakrami hlavy. Slouží jako most mezi naším myšlením a cítěním, mentální energií, mezi našimi impulsy a reakcemi na ně, propojuje obsahy všech čaker s naším světem. Přes krční čakru vyjadřujeme vše - smích, pláč, pocity, radosti strachu, vzteku, lásky, přání, myšlení, myšlenky, názory a vnímání našeho světa. Komunikace našeho vnitřního života s vnějškem je prostřednictvím mluveného slova, gesty, mimikou, uměleckými projevy /tanec, kreslení, hudba.../ Vyjadřujeme jí naší vlastní pravdu a svou nezávislost na druhých.

450,00 Kč
Image000017

Náhrdelník-SAKRÁLNÍ čakra

Náhrdelník se symbolem Sakrální čakra velikosti 1,5 cm. Barva oranžová. Druhá čakra se nachází uprostřed mezi pupíkem a spodním koncem páteře, nad pohlavními orgány, je spojena s křížovou kostí a otevírá se směrem dopředu u ženy se otáčí doprava a u muže doleva. Je centrum původních, nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Je přiřazena elementu vody, ze kterého povstává vše živé. Prostřednictvím této čakry máme přístup k oplodňujícím a vstřícným energiím, které pronikají přírodou. Zažíváme sebe jako část tvořivého procesu, naší kreativity, kterou projevujeme skrze pocity a tvořivého jednání. Tato čakra je považována za sídlo Šakti, ženského aspektu boha, ve formě tvořivé rodící síly. U muže zahrnuje její působnost oblast pohlavních orgánů, které v sobě nesou impuls k tvoření nového života, avšak voda také odplavuje a očišťuje to se projeví v oblasti detoxikační a vyměšující. Na úrovni duševní ji prožíváme jako uvolnění a odplavení pocitů.

450,00 Kč
Image00002

Náramek - ČAKROVÝ- minimalistický

Jemný čakrový náramek, jednoduchý, navlečen na tenké šňůrce, zapínání pomocí zrhovacího uzlu. S barvami čaker z korálků Preciosa, medailonkem Impronte.

330,00 Kč
Quantity
Cena celkem:
0,00 Kč

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.