Linda

Linda

Jmenuji se Linda, od malička mám ráda hezké věci, miluji ruční tvorbu a malování. Proto  jsem  šla na střední uměleckou školu a " tvoření " se věnovala. Jak šel čas, měla jsem potřebu nejen tvořit, ale i pomáhat druhým . Začala jsem studovat  Arteterapii a současně pracovat s psychicky nemocnými lidmi a měla svůj výtvarný ateliér. Jsem maminkou dvou holčiček. Po mateřské dovolené jsem nastoupila do soukromého projektu v péči o seniory, kde jsem si uvědomila,  jak je v životě důležité zanechávat  pozitivní stopy a vykonávat smysluplnou práci. Okolnosti tomu chtěly a já se vrátila k oboru, který jsem původně vystudovala a to je textilní- oděvní výtvarnictví. Vše má v životě svůj smysl a místo. Díky Impronte  jsem s radostí  součástí Vašich životních stop. 

Katka

Katka

Jmenuji se Katka, miluju svůj  život, rodinu a  pozitivní  lidi kolem sebe. Po střední zdravotnické škole jsem zůstala v oblasti péče o nemocné a  potřebné lidi, vystudovala VŠ, Zdravotně Sociální fakultu a zaměřila se na oblast speciální pedagogiky. Na jinou životní cestu mě přivedla moje dcera a kamarádka, která mi ukázala svět Montessori pedagogiky a alternativy. Věci kolem mě začaly nabírat jiný směr a mě se otevřely dveře o kterých jsem dříve nevěděla. Naplňují mě věci, které mají smysl a věřím, že náhody neexistují. Po druhé mateřské dovolené jsem přijala nabídku a začala spoluvytvářet soukromý projekt v sociální péči o seniory, využila  svých znalostí z pedagogiky Marie Montessori a dostala se tak ke konceptu Smyslové aktivizace. Prožila jsem tři roky v prostředí, které  bylo pro mne velmi pěkné a  inspirativní. Zažila jsem tam chvíle radosti i smutku  a pochopila, že " správně vidíme jen srdcem. " Jsem maminkou třech dětí.

   Mám velmi ráda  cestování, krásné, kvalitní věci, dobré jídlo a přírodu. Asi právě proto je pro mě Itálie "druhým domovem "  a často ji navštěvuji.  Impronte  jsou v italském jazyce - stopy- naše značka , kterou bych ráda s Vámi vytvářela a vy jste tak mohli dělat radost svým blízkým na jejich životní cestě.

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.