Prodejcem zboží: Bc. Linda Habart - IMPRONTE se sídlem : Kubatova 1240/6, České Budějovice 37004  ČR

I.Obecná ustanovení

Naše všeobecné obchodní podmínky platí výhradně. Jsou spojené se všemi našimi nabídkami, dodávkami. Obchodní podmínky platí v rámci běžícího kontraktu stejně jako pro obchody se kterými spolupracujeme.

Jako výrobce si vyhrazujeme právo změny cen s ohledem na kurz nákupních cen surovin.

Zboží lze objednávat na našich webových stránkách www.impronte.cz.

Při objednávkách vždy vyplňte všechny požadované údaje.

Dodané zboží zůstává až do úplného uhrazení naším majetkem.

II. Termíny dodání

Při zasílání zboží poštou nebo přepravní službou proběhne dodávka během 10 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Za odeslání zboží účtujeme u jednotlivého balíku balné a poštovné.

Pokud nejsou potřebné komponenty na skladě, je dodací lhůta pro doručení stanovena na 15 -20 pracovních dní.  U kožených  výrobků, přímo pro Vás na zakázku vyráběných  je dodací lhůta  nejdéle jeden měsíc. Z důvodu velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání zásilky nebo k vyprodání některých produktů či komponentů potřebných k jejich výrobě, v takovém případě vás budeme obratem informovat.

III. Reklamace

Při doručení zboží přepravní službou nebo poštou je nutné zboží zkontrolovat ihned při převzetí a viditelné fyzické poškození reklamovat ihned u přepravce a neprodleně informovat na email: na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro zahájení reklamačního řízení je vždy nutné dodržet následující kroky:

 • reklamace zboží musí být bez zbytečného odkladu oznámena na email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • sepsat reklamační zápis, který musí obsahovat číslo objednávky, datum nákupu, druh reklamovaného zboží, popis reklamačního důvodu, podpis odpovědné osoby a doručit tento zápis na adresu: Impronte - Litvínovice 32, České Budějovice 37001, společně s dobře zabaleným reklamovaným zbožím. Zašlete prosím jako pojištěnou zásilku.
 • společnost Impronte se zavazuje, že Vaši reklamaci vyřídí do 30 pracovních dní a budete o výsledku reklamačního řízení informováni.
 • reklamované zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 7 pracovních dnů, v originálním balení, neporušeno, nenošeno.

Při nedodržení kroků uvedených v bodech 1. až 4. nebude na reklamaci brán zřetel.

Poštovné u navráceného zboží hradí zákazník. Při dodržení reklamačního postupu Vám bude dle Vašeho přání zboží vyměněno do 7 pracovních dní a zasláno zpět. V případě, že nebudeme schopni do 7 pracovních dní vaše požadavky splnit,. postupujeme viz : termíny dodání.

IV. - Platební podmínky pro dodání v rámci České republiky

 • - Dobírka – peníze za zboží platíte až při převzetí zboží, poštovné a balné hradí zákazník
 • - Platba na náš účet - 2969839183/0800
 • - Hotově - v provozovně Kubatova 1240/6, České Budějovice 37004
 • - Česká pošta: doporučeně s platbou na účet předem ( poštovné a balné) / 100 Kč
 • - Přepravní služba Zásilkovna (poštovné a balné) / 70 Kč, Dobírka 25,- Kč
 • - Přepravní služba Geis ( přeprava květin) 150 Kč
 • - Pro dodání mimo ČR platí ceny dle aktuální nabídky zasilatelských služeb, nutná dohoda předem!

V. - Ochrana osobních údajů

Svou registrací udělujete dobrovolně souhlas ke shromažďování, zpracování a aktualizování svých osobních údajů. Vaše osobní údaje budou zpracovány a použity výhradně v souladu platným právním řádem.

VI. Mimosoudní řešení sporů (ADR)

1. V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: adr.coi.cz

2. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

KONTAKTY:

www.impronte.cz                                       

Bc. Linda Habart

Kubatova 1240/6,
37004 České Budějovice                                               

tel: 774157779

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.