Stříbrné šperky Impronte jsou samostanou kategorií v našem e-shopu. Stále se věnujeme jejich  zdokonalování a těší nás, že tento blog  můžeme věnovat právě  jim.  Vyrobeno z Ag  925/1000

 Jak většina z Vás asi ví, Cherubín je " náš" Impronte ochranný anděl, který je s námi od počátku naší cesty. Záleží nám na tom, aby naše nabídka byla pestrá a uspokojila náročné zákazníky, kteří chtějí osobní, originální a na míru vyrobený dárek s určitým  posláním, nadstavbou nebo třeba jen přáním.... Asi vás nepřekvapí, že cesta výroby této stříbrné kolekce nebyla úplně jednoduchá. Než jsme všechno vyladily a byly spokojené, trvalo nám to skoro rok.  Za  klenotnickou dílnu, se kterou spolupracujeme jsme vděčné a věříme, že to s námi ještě nějakou chvilku vydrží...:-)   Rády zanecháváme u vás naše stopy a těší nás vaše zpětné reakce. Vybírat můžete z náhrdelníků, náramků na ruku, nohu i náušnic.

Připravujeme také pro Vás také novinky a věříme, že naše šperky budou u vás na správné adrese.

Přejeme hezké dny

 

 nabídka zde:NÁHRDELNÍK

                   NÁRAMKY

                        NÁUŠNICE

                        STOPA IMPRONTE

 

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.