Protože nás těší Váš zájem o drahé kameny, talismany a symboliku hodící se v o období těhotenství, rozhodly jsme se pár informací sepsat do našeho blogu.

 

Drahé kameny mají schopnost dodávat energii a chránit nastávající maminky i jejich děťátko ještě v prenatálním období, pomáhat při porodu či následně při kojení. Polodrahokamy nás mohou nejen podporovat ale i léčit a harmonizovat.

Můžete vybírat druh náramku ze široké nabídky na našem webu, zkontaktujte nás,šperk pro Vás vám na míru sestavíme z drahých kamenů nebo komponentů dle přání.

ACHÁT

Zde naleznete přehled drahých kamenů pomáhajících nastávajícím maminkám. Achát jako talisman, by měl zajišťovat dlouhý život, úspěch a dobré přátele. Navozuje pocit bezpečí a jistoty. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Chrání rodičky a pomáhá při porodu. Obecně snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti a je nepostradatelný při alergiích a kožních problémech.

KORÁL

Korál Červený  je symbolem mateřství, chrání zdravý růst plodu v matčině těle. Pomáhá při ohroženém těhotenství, ulehčuje porod. Bývalo zvykem jej darovat dítěti, aby mu zajistil budoucí zdraví a ochranu. Svojí energií pomáhá s odstraněním nočních můr.

RŮŽENÍN

Prohlubuje sebelásku a zejména lásku mateřskou. Je všestranným kamenem zejména vhodný k malým dětem. Podporuje srdce a čakru srdeční. Učí milovat sebe i své okolí. Podporuje vitalitu a chuť do života.

KARNEOL

Karneol se již mnoho století považuje za kámen plodnosti a sexuality. Zvyšuje plodnost a podporuje zdravý sexuální apetit. Velmi účinný je také při bolestech podbřišku a to zejména během menstruace, bolestivé ovulace, ale i v těhotenství. V takovém případě se doporučuje Karneol položit na 20 minut na stydké kosti, pod pupek.

Karneol obecně dodává energii a pomáhá také bojovat s depresí. Zvyšuje apetit a zlepšuje vstřebávání živin, minerálů a vitamínů. 

 

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.