Na konci května a po delším plánování konečně proběhlo profesionální promo focení s blogerkou Bárou a jejím přítelem Jardou.

 Jak už asi víte:-), rády spolupracujeme s novými a sympatickými lidmi. Už dlouho jsme se říkaly, že bychom rády nafotily Impronte pánské šperky na nějakém sympaťákovi:-). Sehnat  ženu, modelku která má zkušenosti s focením většinou problém nebývá, ale s muži je to naopak. Jak tomu okolnosti chtěly poznaly jsme milou, krásnou a křehkou ženu Báru z Blond site a jejího přítele Jardu. Protože je vždy naším cílem a přáním ukázat Vám  přirozené, všestranné a dostupné šperky je radost spolupracovat s takovými lidmi jako jsou ti dva:-). S Bárou budeme spolupracovat také na Instagramu, jelikož je Bára i  úspěšnou a oblíbenou blogerkou. Plánu máme více jak dost"-), proto  nás sledujte ať vám nic neunikne....:-)

Děkujeme moc za příjemné chvíle, nové zkušenosti a  zde se můžete podívat na malou ukázku.

Těšíme se na další společné kousky  s Blond site, Jardou  a naší dvorní fotografkou Evou Váchovou.

Přejeme krásné léto !

 

 

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.