Impronte a Cristine stylové květiny se sešly v jedinečném projektu, který Vám přináší nevšední zážitek z luxusního dárku. 

Šperk a květiny v dokonalé harmonii jsou již hotovým dárkem, ke kterému není potřeba nic doplňovat. Vybírat můžete z několika navržených variant, s květinami dle sezonní nabídky a šperky ze sortimentu e-shopu. Rády Vám připravíme i kombinace přímo podle Vašeho přání. Barevné variace, druhy květin, skladba drahých kamenů ve  šperku, druh šperku, to vše může být Vaší volbou. Pokud si s výběrem nevíte rady, kontaktujte nás, doporučíme kombinace, které zaručeně udělají radost. 

Ceny dárkových balení jsou orientační. Na každou objednávku děláme individuální kalkulaci podle druhu květin a šperků. Garantujeme Vám čerstvost květin bezpečné zabalení Vaší objednávky.

  • Květiny v kornoutu

Spojení stylové kytice v netradičním obalu s originálním šperkem z drahých kamenů potěší každou ženu. Kytici a šperk pro Vás vyrobíme v barevných kombinacích dle Vašeho přání.

Cena od 1100,-Kč

  • Mini krabička

Šperk z drahých kamenů je sám o sobě krásný dárek, pokud bude doplněn malou květinovou krabičkou, je úspěch stoprocentně zaručen. Velikost krabičky 10 krát 10 cm. V  provedení bílém nebo béžovém

Cena od 600,-Kč

  • Krabička s překvapením

Máte rádi napětí do posledního okamžiku? Ideální volbou je krabička, ve které se ukrývá luxusní šperk na květinovém polštáři – úspěch zaručen !

Kulatá krabička v různém provedení/dle nabídky o průměru 18,5 cm

Cena: od 1100,-Kč

  • Luxusní krabička

Velká kytice v krabičce, ke které je připevněn luxusní šperk z drahých kamenů. Ideální nejen k oslavám životních událostí. Kulatá krabička- velká v různém barevném provedení/dle nabídky o průměru 25 cm.

Cena: od 1550,-Kč

  • Kokedama-  stylová květina na zavěšení se šperkem

Krásný a zajímavý prvek do  bytu nebo kanceláře.Trvalá živá květina, připravena k zavěšení.  Nabízíme ji v mnoha provedeních dle typu rostliny Vám tématicky vyrobíme šperk ve stejném duchu.  Originální dárek, úspěch je zaručen ! 

Cena: od 850,- Kč

   

Objednávka šperku s květinou

Doprava po Českých Budějovicích zdarma, doprava mimo ČB společností Geis 150 Kč
Po odeslání Vás kontaktujeme, jak nejdříve to bude možné, abychom se společně domluvili na přesnější podobě a ceně.

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.