VÁŽKA

VÁŽKA
VÁŽKAVÁŽKA
VÁŽKAVÁŽKA
VÁŽKAVÁŽKA
VÁŽKAVÁŽKA
VÁŽKAVÁŽKA

Rádi vám nabídneme:

  • Drobné variace barev v setu
  • Jiné odstíny
  • Délka, šířka
  • Provedení koženého náramku
  • Gravírování do kůže (rytí monogramu, nápis, datum)
  • Dozdobení

Speciální požadavky pište do pole poznámky před uzavřením objednávky

VÁŽKA

Je vyrobena z drahých kamenů s křídly vyšitými ručně šitou krajkou. V různých barevných kombinacích. Velikost těla cca 4,5 cm, rozpětí křídel 5-6 cm. Umístění jako brož nebo  náhrdelník.

Vyrobíme a sestavíme vám vážku podle vašeho přání.

Vážky jsou symbolem přeměny lidstva. Porozumění života vážky vnáší představu o tom, čím lidstvo prochází.

Životní cyklus vážky je perfektní metaforou probouzení lidského vědomí. Původní energie emocí (voda) na úrovni člověka jako oběti se stává nástrojem pro budoucí rozkvět vědomí. Jakmile je vědomí probuzeno, váš život existuje už navždy na nové vyšší úrovni, na úrovni svobody (vzduch). Metafora reprezentuje fakt, že lidský rod se musí ponořit hluboko do emocionálního pole, který vede k růstu čili vývoji několika stádii, kterých si obecně nejsme vědomi. Dokud existujeme na úrovni emocí, budeme mít jen nepatrnou představu o tom, jaký svět nás čeká v budoucnosti. Jakmile syndrom oběti projde mutací a všemi fázemi vývoje, teprve potom přijde skutečné kolektivní probuzení do nové podoby člověka, do světa svobody.

Vše je ručně dělaný originál, k dodání do 5 pracovních dnů.
Všechny výrobky dodáváme v luxusním dárkovém balení.
Každý set je ručně zhotovený originál.
Vaše cena:550,00 Kč

Abychom pro vás připravili nejlepší produkty a dodali nejlepší služby, používáme k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.